Aktivity Manta

Vo svojej činnosti sa firma tiež myslieť na ďalšie podporné vzdelávacie a kultúrne aktivity prostredníctvom sponzoringu školských súťaží, záujmových skupín pre deti a mládež. Manta tiež opakovane podporil detských domovov v regióne Mazowieckie a nemocnice, okrem iného Street Detská nemocnica. Litva a Oncology centrum. Pokiaľ ide o firemné sponzorovanej Momentum športový tím mladých dievčat, Bogdana Choma tím pretekanie v triede N2 po dobu 2 sezóny, tiež podporil klub Plochodrážní GTZ Grudziadz, rovnako ako spolupracuje s Automobile Club remeselníka. Manta podporuje futbalová liga pre firmy Business League 2009.

Manta Company SA 24.07.2014. Bol oficiálnym partnerom Ekstraklasa. Táto zmluva, ktorá bola podpísaná, Manta dáva spoločnosti právo používať titul oficiálny partner a znamenia do marketingových aktivít Ekstraklasa vo všetkých oblastiach. Zmluva bola podpísaná až do konca sezóny.

Podporujúce podnikanie

Manta SA inkubátor inovačných nápadov. Spoločnosť začala spolupráca s mladými podnikateľmi majú zaujímavé nápady pre svoje vlastné podnikanie, pomáha vstúpiť na trh najnovšie technológie pod krídlami Manta. Čoskoro, jedna z týchto spoločností bude debutovať na trhu.

Okrem toho spoločnosť chce podporovať vedcov a umelcov, ktorých nekonvenčné a inovatívne nápady potrebujú finančnú podporu.

Výsledné tri programy podpory v rámci Podnikateľského inkubátora:

  1. spotrebiteľ projekt
  2. naštartovať
  3. predĺžená distribúcia

Cieľom inkubátora inovačných nápadov je vytvárať príležitosti pre rozvoj mladých podnikateľov v Poľsku prostredníctvom spolupráce so spoločnosťou s viac ako 10 – ročnej praxe v poľskom trhu. Inovácia, kreativita je základom pre rozvoj nášho regiónu Európy, na ktorých spoločnosť závisí predovšetkým Mancia.